Informacje

ZapytajPremiera.pl to pomysł na debatę/spotkania internautów z Premierem Donaldem Tuskiem.Strona ZapytajPremiera.pl jest centrum koordynacyjnym całej akcji, ale dyskusje o niej, pytania i propozycje internautów toczą się w różnych zakątkach internetu, wykorzystaniem całego potencjału mediów społecznościowych. Pytania można zadawać na Facebooku, GoldenLine.pl, Blipie, Wykopie, YouTube.

W tym miejscu znajdziesz informacje o zasadach uczestnictwa w Debacie ZapytajPremiera, a w tym miejscu możesz zadać pytanie Premierowi.

Kim jestem
Nazywam się Maciej Budzich, jestem blogerem. Od kilku lat prowadzę popularnego bloga o mediach, reklamie i marketingu – blog.mediafun.pl. Zajmuje się marketingiem, komunikacją i kwestiami związanymi z mediami społecznościowymi. W ramach swojej blogowej działalności organizuję darmowe, otwarte dla wszystkich chętnych konferencje poświęcone blogosferze, marketingowi, marce, reklamie i mikroblogom oraz zabierałem głos w dyskusjach związanych z funckjonowaniem blogosfery.
Moje projekty to m.in:
- TUBA01 ? o marketingu i reklamie;
- TUBA02 ? wykłady praktyków reklamy:
- TUBA03 ? o blogach i relacjach blogerów z firmami;
- TUBA w Starym Browarze ? o blogach i relacjach blogerów z firmami;
- TUBA05 ? o finasnach i bankowości w internecie;
- Taka konferencja rze muwie WOMM ? o marketingu szeptanym a raczej jego niepokojacej odmianie ?marketingu szemranym?;
- MediafunLAB: Follow Me czyli o wykorzystaniu mikroblogów w marketingu i PR;

Jestem również współorganizatorem cyklicznych spotkań Aula Polska:

To inicjatywa promująca przedsiębiorczość w obszarze internetu. Na spotkaniach Auli kibicujemy wystąpieniom przedsiębiorców ? tych początkujących i zaprawionych w bojach. Obserwujemy, jak w kuluarach, przy tradycyjnej aulowej pizzy rodzą się przełomowe (bo kto to wie?) pomysły. Wstęp jest wolny dla każdego, kto chce wysłuchać prelegentów, nierzadko wykładających również na płatnych konferencjach. Dzięki ochotniczej pracy Aula Teamu oraz wsparcia Aulowiczów spotkania odbywają się średnio 2 razy w miesiącu, a każdorazowo uczestniczy w nich 100?150 osób. To zysk stymuluje przedsiębiorczość, ale Aulowiczów łączą również wspólne wartości ? poczucie współtworzenia awangardy technologicznej, radość eksperymentowania z internetem oraz wzajemne zaufanie.

Dlaczego ja?
Historia mojego uczestnictwa w organizowaniu debaty ZapytajPremiera.pl jest bardzo prosta i ma swój początek w grudniu 2009. Wtedy to Kancelaria Premiera odkryła internet na nowo i zaczęła sprawniej komunikować swoją działalność w mediach społecznościowych (na stronach premiera, Blipie, Facebooku).

Na Blipie pojawiły się głosy i propozycje spotkania Premiera z internautami, popełniłem wpis jak sobie takie spotkanie wyobrażam, co może z niego wyniknąć. Strona rządowa przeczytała mojego bloga, zaproponowała mi zorganizowanie takiej debaty, zgodziłem się (tutaj jest wpis na ten temat) ? ot cała historia.

Dlaczego nie ogłoszono ogólnopolskiego castingu na organizatora, dlaczego nie zrobiono głosowania audiotele, dlaczego nie zaproszono najpopularniejszego czy najważniejszego internauty, dlaczego nie jest to zwycięzca Tańca z Gwiazdami, dlaczego to nie jest Tomasz Lis, Bronisław Wildstein czy Zygmunt Chajzer i dlaczego cały internet nie zmieści się na tym spotkaniu ? te pytania najlepiej kierować do Centrum Informacyjnego Rządu.

Categories